Vragen? Wij luisteren graag!

Wilt u graag meer weten over ons concept of onze ontelbare monturen? Kom gerust even langs in een van onze verkooppunten. Wij helpen u echter ook graag op afstand verder. Hieronder vindt u de adressen en telefoonnummers van onze winkels. U kunt ook het contactformulier gebruiken om uw vraag te stellen.

Bezoek een van onze winkels

Alleur
04/239.00.10
Avenue du Progrés 3/11
4432 Alleur

Di - Zat : 10 - 18 uur
Gesloten tijdens de middag: 14 - 14.25 uur
Gesloten: Zo - Ma
alleur@optica.be

Hannut
019/51.56.46
Rue Detiège 1
4280 Hannut

Di - Zat : 10 - 18 uur
Gesloten tijdens de middag: 14 - 14.25 uur
Gesloten: Zo - Ma
hannut@optica.be

Herstal
04/240.17.77
Rue Arnold Delsupexhe 4R
4040 Herstal

Di - Zat : 10 - 18 uur
Gesloten tijdens de middag: 14 - 14.25 uur
Gesloten: Zo - Ma
herstal@optica.be

Liège Outremeuse
04/342.02.80
Rue Puits-en Sock 96/98
4020 Liège

Di - Zat : 10 - 18 uur
Gesloten tijdens de middag: 14 - 14.25 uur
Gesloten: Zo - Ma
outremeuse@optica.be

Liège Cathédrale
04/377.43.33
Rue de la Cathédrale 98
4000 Liège

Di - Zat : 10 - 18 uur
Gesloten tijdens de middag: 14 - 14.25 uur
Gesloten: Zo - Ma
cathedrale@optica.be

Schaffen
013/33.31.67
Diestsebaan 31
3290 Diest

Di - Zat : 9 - 18 uur (tot 17 uur op Zat.)
Gesloten tijdens de middag: 12 - 13 uur
Gesloten: Zo - Ma
info@optica-schaffen.be

Seraing
04/385.09.99
Avenue de la Concorde 55
4100 Seraing

Di - Zat : 10 - 18 uur
Gesloten tijdens de middag: 14 - 14.25 uur
Gesloten: Zo - Ma
seraing@optica.be

Verviers
087/35.00.54
Boulevard des Gérardchamps 38
4800 Verviers

Di - Zat : 10 - 18 uur
Gesloten tijdens de middag: 14 - 14.25 uur
Gesloten: Zo - Ma
verviers@optica.be 

Visé
04/374.07.17
Avenue du Pont 23
4600 Visé

Di - Zat : 10 - 18 uur
Gesloten tijdens de middag: 14 - 14.25 uur
Gesloten: Zo - Ma
vise@optica.be

Stel uw vraag via het formulier hieronder

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.